Acer na IFA 2016 představil také celou řadu aktualizovaných Predator produktů

Podle očekávání dostaly notebooky novou sérii grafických karet od Nvidia. Rozšířen byl také výběr monitorů, ty nové mají kromě Nvidia G-Sync také technologii Tobii pro snímání pohybů očí.

Obří a extrémní Predator 21 X nebyl jedinou novinkou, kterou Acer představil ve své herní sérii Predator. Pozornosti se dočkaly také 15“ a 17“ modely Predator notebooku. Podle očekávání dostaly novou generaci grafických karet Nvidia. Oba modely se budou nově prodávat buď s GeForce GTX 1060 nebo GTX 1070.

Kromě notebooků byly odhaleny také tři nové přírůstky mezi monitory. Každý nabízí Nvidia G-Sync a také se jedná o první monitory, které mají zabudovanou technologii Tobii pro snímání pohybů očí. Predator Z271T je Full HD model o velikosti 27“ s technologií VA. Monitor XB271HUT je opět 27“, ale bez prohnutí a s rozlišením 2560 x 1440. Používá TN panel a zaujme velmi tenkým rámečkem označovaným jako ZeroFrame. Poslední je Predator XB251HQT s velikostí 24,5“. Full HD rozlišení opět se ZeroFrame a obnovovací frekvencí 240 Hz. Tagy: acerpredatornotebookmonitor

comments powered by Disqus