AMD vydává ovladače Software Crimson ReLive

Softwarový balík pro Radeon karty se dočkal významné aktualizace. Nabízí třeba snadné nahrávání her nebo režim Radeon Chill pro snížení spotřeby vaší grafické karty.

Nová aktualizace Radeon Software Crimson pojmenovaná ReLive toho přináší spoustu. Nejzajímavější je možnost nahrávat záběry z her či cokoliv dalšího, co vidíte na monitoru. Nahrané záběry navíc díky HEVC/H.265 kódování nemají zabírat moc místa na disku. Nahrávání skrze Radeon Software vám pravděpodobně nevezme tolik výkonu, jako programy od třetích stran.

Streameři zase ocení možnost, přidat si do obrazu webkameru. Kromě YouTube a Twitch je podporována „prakticky každá platforma“.

Radeon Chill zase potěší ty milovníky ticha. Technologie slouží ke snížení spotřeby grafické karty, což je podepíše na jejím zahřívání. Novinka podle pohybů myši „optimalizuje“ FPS. Pokud se tak vaše myš hýbe minimálně, není třeba tolik snímků za sekundu jako při rychlé akci. AMD slibuje, že jejich testeři nemohli poznat rozdíl s vypnutým a zapnutým Chill, co se týče plynulosti her.

V neposlední řadě přináší ReLive zlepšení AMD FreeSync či drobnosti, jako detekce špatného HDMI kabelu.

Ovladače už můžete stahovat, nesou číslo 16.12.1. Tagy: AMDRadeon Softwareovladače

comments powered by Disqus