Asus představil ROG Centurion, headset určený pro a hardcore hráčům

„Hardcore“ je také výbava a samozřejmě také cena. O pravý prostorový 7.1 zvuk se postará 10 měničů, včetně subwooferu. Zkrátka výbava pro ty nejnáročnější.

ROG Centurion je další z propracovaných headsetů od Asusu. Dokonce pro něj výrobce připravil speciální úvodní video. Láká hlavně na kvalitní zvukové podání, v každé mušli se nachází pětice odlišných měničů, takže v pohodě zvládne pravý 7.1 a 5.1 zvuk. Můžete ale přepnout i na stereo, což by vzhledem k výbavě byla celkem škoda.

Druhou důležitou částí je digitální mikrofon, samozřejmě vybavený potlačením okolního hluku. Ovládání stanice ROG Centurion má v sobě schovaný ještě jeden, díky kterému umí headset potlačit až 90 % nechtěných zvuků z okolí. V balení naleznete také dvojici náušníků – kožené a látkové.

Pomocí dodávané „audio stanice“ si lze nastavit celou řadu možností. Asus připravil čtyři zvukové profily, jsou optimalizované pro střelbu, kroky nepřátel, RPG hry a závodní hry. Při nastavení režimu kroků byste tak měli mnohem lépe slyšet blížící se nepřátele. Samozřejmostí je potom podsvícení a jeho bohaté nastavení.

Za takto promakaný headset si výrobce nechá zaplatit. Asus ROG Centurion se má začít prodávat příští měsíc, evropská cena činí 210 britských liber. Po přepočtu tak zhruba 6600 Kč. Tagy: ASUS ROGheadset

comments powered by Disqus