Asus představil základní desku E3 Pro Gaming V5

Základní deska Asus E3 Pro Gaming V5 ve formátu ATX založenou na nejnovější čipové sadě Intel C232 Express je nejnovější základní deskou z dílny Asus. Deska disponuje mnoho funkcemi včetně těch pro hráče. Mezi němi nalezneme například technologií SupremeFX, Sonic Radar II nebo herní řadič Intel Gigabit Ethernet s technologiemi LANGuard a GameFirst, které umožňují plynulé online hraní.

Hráče určitě potěší možnost těžit z vysokého výkonu a stability nejnovějších serverových procesorů Xeon E3-1200 v5 založených na 14nm architektuře Skylake od společnosti Intel. Deska navíc podporuje vysokorychlostní paměťové moduly DDR4, které přínáší vyšší výkon při nižších teplotách. 

Novinka z řady Pro Gaming desek nabízí samostatný konektor pro připojení vodního čerpadla, které zajišťuje učinné chlazení. Deska disponuje také nástrojem Fan Xpert 3 pro ovládání ventilátorů. Najdeme zde i připojení prostřednictvím integrovaného portu USB 3.1 typu A, portu USB 3.1 typu C a rozhraní NVM Express M.2. Je zde využitá technologie RAMCache sloužící ke zrychlení načítání her a vyznačuje se odolnými komponenty Gamer’s Guardian s dlouhou životností. 

E3 Pro Gaming V5 je první základní deska od společnosti Asus, která podporuje procesory Xeon E3-1200 v5. V Česku se prodává za 4 300 Kč.Tagy: E3 Pro Gaming V5základní deskaAsus

comments powered by Disqus