Asus představuje periferie Cerberus

Nová řada ze začátku nabídne klávesnici, myš a podložku. O podrobnější specifikace se výrobce zatím nepodělil a chybí také jakákoliv zmínka o ROG.

Asus pokračuje v rozšiřování herního portfolia, tentokrát třemi novými kousky z řady Cerberus. Možná ještě zajímavější než jednotlivé novinky je jejich prezentace. Zatím jsme byli zvyklí, že Asus herní produkty uváděl výhradně pod značkou ROG. U novinek po ní není ani stopa.

Klávesnice se jmenuje jednoduše Cerberus Gaming Keyboard a podobné pojmenování nesou zbylé dvě periferie. Je vyztužena kovem, nabídne podsvícení či dedikované makro klávesy. Její design navíc brání nechtěnému polití, tekutina snadno vyteče ven.

Myš Cerberus používá optický senzor, přinese symetrický design a také přepínač mezi 4 úrovněmi DPI. Díky LED indikátoru navíc vždy poznáte, jakou úroveň citlivosti máte nastavenou. Poslední je podložka. Zde Asus vyzdvihuje kvalitní povrch.

Chybí vám podrobnější specifikace? Výrobce se totiž o žádné zatím nepodělil, to samé platí o datu zahájení prodeje a cenách. Na uvedení do obchodů si zřejmě tak ještě počkáme. Tagy: asusklávesnicemyš

comments powered by Disqus