Asus začíná prodávat pokročilou myš ROG Spatha

Nový model byl oznámen letos na CES a právě se dostává do prodeje. Novinka je určena pro MMO hry a mimo jiné nabízí odpojitelný kabel, spoustu tlačítek a další vychytávky.

Řadu ROG právě rozšiřuje „ultimátní“ herní myš Spatha. Asus ji ukázal na CES 2016. Spatha je určena hlavně pro hráče MMO her, takže nabízí rovnou 12 programovatelných tlačítek. Senzor je laserový a zvládne až 8200 DPI. Kromě toho se myš může pochlubit odolnou konstrukcí ze slitiny hořčíku a spínače Omron snadno vyměníte.

Jak bývá zvykem, díky RGB podsvícení může Spatha svítit celou řadou barev. Navíc je podsvícení kolečka, bočních tlačítek a loga nezávislé. Není problém rovněž nastavit všemožné efekty. K nastavení se používá ROG Armoury.

Myš můžete používat s jedním ze dvou dodávaných kabelů (gumový s délkou 1 m a opletený 2metrový), případně v bezdrátovém režimu. Asus bohužel neuvádí, jak dlouho vydrží myš na jedno nabití. Nabíjet můžete buď přes kabel nebo umístěním myši do dodávané kolébky.

Jak asi tušíte z popisu, ROG Spatha nepatří mezi levné kousky. Asus ji začal prodávat s doporučenou cenou 4499 Kč. Tagy: ASUS ROGmyš

comments powered by Disqus