BenQ pod svojí značkou Zowie představuje nový e-sport monitor

Novinka označená jako XL2735 míří na náročné hráče. Nabídne 144 Hz, 27 palců či novou technologii Dynamic Accuracy. V balení naleznete také clonu, abyste se mohli „maximálně soustředit“.

BenQ přišlo s novým herním monitorem určený profesionálním e-sport hráčům či prostě těm, kteří hledají něco lepšího a nemají problém si připlatit. Novinku najdete na trhu jako Zowie by BenQ XL2735. Zowie je značka, kterou BenQ v minulosti koupilo a nyní ji používá pro svoje e-sport produkty.

Monitor nabízí rozlišení QHD (tedy 2560 x 1440) na 27“ TN panelu. Novinku ve výbavě představuje technologie DyAc či dlouze Dynamic Accuracy slibující větší čistotu obrazu. Jak funguje, se můžete podívat na videu. XL2735 obsahuje také plastovou clonu na obou stranách, abyste se mohli ještě více soustředit při hraní. Pokud by se vám nelíbila, tak ji můžete oddělat.

Samozřejmostí jsou potom funkce jako Color Vibrance pro nastavení sytosti barev či Black eQualizer, která zvýší viditelnost v tmavých místech bez přesvícení těch světlých. K monitoru dostanete také kulatý přepínač režimů.

Zowie by BenQ XL2735 se už prodává a to za cenu okolo 21 tisíc korun. Tagy: BenQzowiemonitor

comments powered by Disqus