Cooler Master nabídne headset zároveň pro hráče a hudební nadšence

Jmenuje se MasterPulse a koupíte ho již velmi brzy. Později dorazí Pro verze s vyšší cenovkou a virtuálním prostorovým zvukem.

MasterPulse, který Cooler Master právě představil, odstartuje rovnou celou novou řadu headsetů. MasterPulse míří na hráče a také na zájemce, kteří hledají kvalitní „univerzální“ headset třeba pro poslouchání hudby na cestách.

MasterPulse kromě klasiky nabízí také patentovanou technologii Bass FX, která umožňuje dva odlišné režimy pro poslech. Na náušníky lze magneticky připevnit speciální boční „panel“, po jeho připevnění uslyšíte nižší frekvence mnohem zřetelněji.

Mikrofon je u MasterPulse schovaný na kabelu. Nechybí ovládání a také prodlužovací kabel pro připojení k počítači, který je zakončen samostatným konektorem pro zvuk a vstup mikrofonu.

Cooler Master MasterPulse se má začít prodávat co nevidět a to za cenu zhruba 1900 Kč. V září potom dorazí Pro varianta, která navíc přinese virtuální 7.1 zvuk. Za prostorový zvuk zaplatíte asi 2700 Kč. Tagy: headsetcooler master

comments powered by Disqus