Cougar oznamuje hybridní mechanickou klávesnici 450K

Za netradičním označením, pro které se výrobce rozhodl, se tradiční mechanické spínače neskrývají. Díky speciálnímu mechanismu má být ale pocit z jejich stisku srovnatelný s mechanickými modely.

Cougar pokračuje v rozšiřování herního arzenálu. Mezi klávesnice míří novinka 450K. Zaujme pěkný a uhlazený design, rozložením se jedná o 104klávesový standard. Vybrat si můžete také z barvy podsvícení, konkrétně z červené, žluté a zelené.

Výrobce novinku označuje jako „hybridní mechanickou klávesnici“. Co se za tajuplným označením skrývá? Ani z podrobnějšího popisu to není úplně jisté, Cherry MX spínače to ale rozhodně nejsou. Cougar mluví o membráně, která ale není při stisku klávesy aktivována klávesou, nýbrž pomocí „fixních mechanismů“ pod každou klávesou. Výsledek se má k mechanickým klávesnicím velmi přibližovat.

V nabídce je také 10 programovatelných kláves a na multimediální se dostanete pomocí kombinace klávesy „Fn“ a řady funkčních kláves. Přizpůsobení tradičně probíhá přes software Cougar UIX. Tagy: cougarklávesnice

comments powered by Disqus