Ďáblův box od PowerColor vám dovolí připojit k notebooku externí grafiku

Po Razer Core se jedná o další implementaci AMD standardu XConnect. Svůj notebook budete moci výkonově rozšířit o Radeon či GeForce kartu aktuální generace.

V březnu nám AMD ukázalo, jak pomocí technologie Thunderbolt 3 snadno připojit externí grafiku k notebooku. Plug & Play systém dostal název AMD XConnect. Asi nejznámější takový externí box na grafiku je Razer Core. Nyní ale svoje řešení nabídne také PowerColor, jmenuje se Devil Box po vzoru nejnovějších grafik od tohoto výrobce.

Kromě připojení externí grafické karty nabízí Devil Box také celkem bohatou konektivitu. Na zadní straně jsou tři USB 3.0, na přední straně potom najdete ještě jedno. Zadní strana je také místem pro gigabitový ethernet port a USB 3.1 Typ-C. Podporované notebooky zvládne tento box také nabíjet.

Grafická karta se musí vejít do rozměrů 31 x 14 x 5 centimetrů. Většina karet by tak měla bezproblémově pasovat. Devil Box zvládne kartě dodat 375 W, nový Titan X má TPD 250 W, takže opět dostatečná rezerva. Tagy: XConnectexterní GPUAMDPowerColor

comments powered by Disqus