Firma Anidees zahájila prodej nové verze PC skříně AI-6

Firma Anidees, která není u nas tolik známá, rozšiřuje svou nabídku počítačových skříní o novou verzi modelu AI-06. 

Čelní a vrchní panel skříně je stejně jako v případě původního modelu vyrobený z hliníku, zatímco zbytek skříně je z oceli. Některé prvky skříně jsou také z plastu. Celkové rozměry skříně jsou 207 × 509 × 527 mm. Tři čelní pozice pro optické mechaniky jsou zakryty dvířky. Do jedné z těchto pozic lze umístit 3,5" disk. Dalších sedm disků lze umístit do odnímatelných šuplíků a další 2,5" disk na zadní stranu držáku základní desky. 

Skříň pojme základní desky formátů ATX, micro-ATX a mini-ITX. Ta rovněž "pohltí" grafické karty s délkou 280 mm. V případě oddělání klece pro HDD můžou mít grafiky délku dokonce až 428 mm. Chladiče procesorů jsou limitovány výškou 177 mm. Oproti původní verzi AI-6 bylo několik prvků skříně změněno.

Jedním z nich je vrchní I/O panel. Ten nabízí čtečku paměťových karet SD, dva porty USB 3.0, dva USB 2.0 a dvojici audio konektorů a taky regulátor otáček ventilátorů.

Do skříně nyní lze nainstalovat až tři 240mm radiátory nebo celkem šest 140mm ventilátorů za čelní, pod vrchní a na spodní panel. Další 120mm radiátor nebo ventilátor je možné umístit na zadní panel. 

K dostání by měla také verze s tónovaným oknem do bočnice. Nová verze bude oproti té původní výrazně dražší. Skříň leze předobjednat v přepočtu přibližně za 4 000 Kč, což nabízí britský e-shop overclockers.co.uk. To je asi o 1 100 korun více než u původního modelu.  Tagy: AI-6Anideesskříň

comments powered by Disqus