Horus GK2000 – nová mechanika od Asus ROG

Řada špičkových herních periferií Asus ROG byla rozšířena o další mechanickou klávesnici. Ta nabídne obsáhlou výbavu i zajímavý design.

Po Strix Tactic Pro je Horus GK2000 nejvybavenějším modelem. Najdeme zde mechanické spínače Cherry MX Red, vestavěnou 32bitovou MCU (micro výpočetní jednotka neboli procesor) a 4MB paměť pro uložení vašich maker a profilů. Až agresivní vzhled s hliníkovými prvky, velká opěrka pod zápěstí, držák pro mobilní telefon a dvoustupňové polohovací nožky, to vše vás zaujme již na první pohled. Mezi odlišnosti od standardních klávesnic patří makro klávesy umístěné na levé straně. Nad numerickým blokem najdeme podsvícené kolečko pro ovládání hlasitosti. Samozřejmostí dnešních herních klávesnic je anti-ghosting, zde v podobě technologie NKRO se 100% pokrytím.

Hračičky ovšem nepotěší podsvícení pouze červenou barvou. Každý klávesa je ale podsvícena samostatně, a tak si vyhrajete alespoň zde společně s několika efekty. Na klávesnici si našel cestu USB hub se dvěma porty USB 2.0 a jacky pro sluchátka a mikrofon. Velikost Horusu je cca 52,7 × 17 × 4,9 cm, hmotnost se zastavila na 1,7 kg. Připojení obstará 1,8 m dlouhý opletený kabel. V ceně klávesnice dostaneme i praktickou tašku na přenášení. Jaká ale bude cena a kdy se klávesnice dočkáme Asus zatím neoznámil.Tagy: ROGmechanická klávesnicepodsvíceníCherry

comments powered by Disqus