HP nabídne Omen desktop ve tvaru krychle a příslušenství od SteelSeries

Omen X má představovat vlajkovou loď mezi desktopy a nemůže tak stačit tradiční bedna. S logem Omen seženete také klávesnici, myš či headset. Díky SteelSeries.

HP pokračuje s ofenzívou mezi herní produkty. Aktuálně představilo celou řadu novinek do dříve oživené značky Omen. Nejzajímavější a největší je asi desktop Omen X. Počítač je ve tvaru krychle a navíc je dodáván se stojánkem, aby více vynikl. Počítač jsem krátce viděl na veletrhu GamesCom a vypadá opravdu hezky. Nechybí zde nastavitelné podsvícení, snadná výměna komponent či dostatek místa na pevné disky.

Omen X se má prodávat hned v několika konfiguracích. Ty nejvýkonnější nabídnou rovnou dvě GTX 1080 nebo Radeon R9 Fury. Jako procesory poslouží Intel Core i5/7. Počítač na GamesCom měl vodní chlazení. Výkonu tak bude dostatek pro 4K hraní a virtuální realitu. Na ceny a dostupnost si musíme ještě počkat.

K počítači Omen X si budete moci pořídit také herní příslušenství v designu řady Omen. HP na něm spolupracovalo se známým výrobcem SteelSeries a v názvu tak uvidíte dodatek „with SteelSeries“. Jedná se o velmi chytrý krok, přece jen SteelSeries má za ty roky působení hromadu zkušeností.

Příslušenství obsáhne headset, klávesnici, myš a podložku. Ty zkušenější v těchto novinkách určitě velmi rychle poznají SteelSeries produkty, ze kterých se vycházelo. Například myš je SteelSeries Rival 300. Ceny by se měly podobat těm přímo, pokud byste kupovali SteelSeries bez Omen loga. Tagy: hpomendesktopklávesnicemyšsteelseries

comments powered by Disqus