Kingston začíná prodávat svoji první mechanickou klávesnici

Je herní a tak ji najdeme pod značkou HyperX. Zatím si mohou koupit zájemci pouze v několika evropských zemích. Česká republika mezi nimi nefiguruje.

V průběhu srpna ukázal Kingston svoji první mechanickou klávesnici nazvanou HyperX Alloy FPS. Nyní se začíná v několika státech prodávat a známé také další detaily. Jak už víme, tak klávesnice používá spínače Cherry MX Blue a svítí červeně. Připravených je šest režimů podsvícení, včetně „custom“, který si půjde nastavit.

Mezi další funkce patří známé vypnutí Windows klávesy. Na zadní straně naleznete USB třeba pro nabíjení mobilních zařízení. Součástí balení jsou také červené WASD klávesy a čtveřice kláves nad nimi, což ocení hlavně hráči MOBA. Kabel se dá oddělat a dostanete také lehké pouzdro na přenášení.

Kingston nasadil cenu HyperX Alloy FPS na 99 britských liber, což je asi 3000 Kč. Zatím nevíme, kdy se bude prodávat v České republice. Ze sousedních zemí se dá novinka koupit v Polsku a Německu. Tagy: kingstonmechanická klávesnicehyperx

comments powered by Disqus