Logitech G810 Orion Spectrum je mechanická klávesnice pro náročné

Známý výrobce herních periferií představuje novou mechanickou klávesnici v plné velikosti. Používá vlastní Romer-G spínače a disponuje působivými možnostmi podsvícení.

Nově uvedená klávesnice obsahuje snad vše, co byste od ní mohli očekávat. Je samozřejmě mechanická, se spínači Romer-G, které si Logitech sám vyvinul a použil třeba u G410. Oproti dřívějšímu modelu nabízí G810 Orion Spectrum také numerický blok, jedná se tak o plnohodnotnou velikost.

Podsvícení je RGB a nastavitelné zvlášť pro každou klávesu. Při hraní třeba strategií vám tak mohou svítit pouze klávesy, které skutečně používáte. Zajímavý je také Star Effect či Colorware. Podívat se můžete na GIFu níže. Samozřejmostí je totální svoboda při tvoření vlastních motivů podsvícení.

Nechybí samozřejmě multimediální klávesy, které se také dočkaly podsvícení. Hlasitost si můžete plynule nastavit pomocí rolovacího kolečka. Tvorba maker je samozřejmostí.

Logitech si ve spolupráci s Ubisoftem připravil lákavý bonus a sice očekávánou novinku The Division, kterou dostanete ke klávesnici. Hra vychází 8. března.

A teď ta méně potěšující zpráva. Propracovaná novinka nebude zrovna levná, výrobce nasadil doporučenou cenu na 5 199 Kč. Prodávat se u nás začne v průběhu února. Tagy: logitechmechanická klávesnice

comments powered by Disqus