Logitech představuje Artemis Spectrum, headsety pro náročné

Novinky nabídnou 7.1 prostorový zvuk, programovatelná tlačítka, RGB podsvícení a další vychytávky. Vyšší model funguje také bezdrátově a připojit ho můžete současně až ke třem zařízením.

Logitech po delší době připravil novinky pro svou řadu herních sluchátek. Jsou jimi čerstvě představené modely G633 a G933, oba mají v názvu ještě dodatek Artemis Spectrum. V první řadě se jedná o 7.1 headsety, pro které výrobce vyvinul nové zvukové drivery Pro-G, na ně si rovněž podal žádost o patent. Zároveň má jít o první sluchátka, jenž nabízí zvuk současně ve formátech Dolby a DTS Headphone:X.

Pomocí Logitech Gaming Software si můžete upravit podsvícení z RGB palety, tedy známých 16,8 milionu kombinací. Headsety dále nabízejí trojici tlačítek, pro která můžete nastavit herní makra a samozřejmě nechybí softwarový ekvalizér. Mikrofon je zasouvací a jeho deaktivaci signalizuje LED.

Novinky si rozumí s konzolemi Xbox One a PlayStation 4. Nižší G633 má USB připojení a analogový vstup. Současně tak můžete míchat zvuk ze dvou zařízení. G933 se může pochlubit směšovacím USB adaptérem a dvěma analogovými vstupy. Připojíte tak až trojici zařízení. Kromě toho je možné G933 používat bezdrátově.

Z obrázků a popisu vás asi napadlo, že nepůjde o levnou záležitost. Oba modely bude možné koupit v průběhu letošního října. G633 přijde s doporučenou cenou 4 690 Kč, za bezdrátový model G933 pak zaplatíte 5 590 Kč. Tagy: logitechheadset

comments powered by Disqus