Logitech představuje lehkou mechanickou klávesnici G410

Novinka nabídne spínače vlastní výroby, propracované RGB podsvícení a potěší, pokud považujete numerický blok za nesmysl, který akorát překáží. Nouze není ani o integraci s aplikací Arx Control.

Logitech po delší době odhaluje novou herní klávesnici. G410 Atlas Spectrum TKL, jak se celým názvem jmenuje, představuje lehkou mechanickou klávesnici se spínače Romer-G. Jedná se o spínače, které si Logitech vyrábí sám a slibuje až o 25 % rychlejší reakci oproti „ostatním“ klávesnicím.

Pokud byste měli v plánu klávesnici častěji přenášet, potěší absence numerického bloku. Logitech si vyhrál také s podsvícením, pomocí Gaming Software můžete snadno nastavit individuální barvu pro každou klávesu či si použivané klávesy více zvýraznit. Nechybí ani ovládání jasu.

Součástí klávesnice je stojánek pro chytrý telefon. Určený je pro použivání s mobilní aplikací Arx Control pro iOS a Android. Informace z aplikace tak můžete mít při hraní snadno na očích.

Logitech G410 se u nás má začít prodávat v průběhu října. Doporučená cena činí 4099 Kč. Tagy: logitechmechanická klávesnice

comments powered by Disqus