Logitech představuje nekompromisní myš G900

Novinka představuje nejlepší myš, jakou kdy Logitech připravil, a chystá se ukázat, že profi herní myš může fungovat bezdrátově.

Na své zatím nejlepší myši pracovala společnost roky a nyní je konečně čas na velké odhalení. Hráči nemají moc rádi bezdrátové periferie kvůli strachu o horší odezvu v porovnání s kabelem. Právě tento „problém“ chce G900 Chaos Spectrum vyřešit. Profesionální hráči eSportu totiž kabel moc nemusejí.

„Bavili jsme se s profesionálními hráči eSports a všichni potvrdili, že u herních myší nesnášejí kabel,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize herních zařízení společnosti Logitech. „Přáli by si mít volnost bezdrátové myši, ale s výkonem a spolehlivostí, kterou poskytují myši na kabelu. A tento cíl jsme zadali našim konstruktérům – aby vytvořili bezdrátovou herní myš, která bude rychlejší než konkurenční myši připojené kabelem. Model G900 je splněním tohoto příslibu a my jsme přesvědčeni, že je to nejlepší herní myš, jakou jsme dosud vytvořili.“

Zahraniční web Tom’s Hardware si již mohl myš osahat a potvrzuje nízkou odezvu v bezdrátovém provozu. Při měření byla reakce na pohyb i klik bezdrátově 4ms a při připojení kabelu údajně 3ms. Takto minimální rozdíl prostě nepoznáte.

Design myši bude vyhovovat i levákům, postranní tlačítka se dají oddělat a přidělat na opačnou stranu. Na jedno nabití můžete hrát až 32 hodin, 24 v případě, že budete chtít podsvícení. Nabití potom trvá pouhé dvě hodiny. Baterie slibuje minimálně 1000 nabíjecích cyklů a navíc se má na její funkcionalitu vztahovat záruka.

Jako optický snímač je použit PMW3366. To nejlepší, co má výrobce k dispozici. Zvládne až 12 tisíc DPI. Podsvícení je tradičně RGB a díky Logitech Gaming Software si můžete nastavit také několik efektů. Svítí tradičně logo a indikace nastaveného DPI. Ačkoliv je myš vybavená a obsahuje baterku, tak byste to nepoznali na váze. Váží totiž pouze 107 gramů.

Logitech G900 Chaos Spectrum bude dostupná v dubnu a jak to u top produktů tohoto výrobce bývá, nebude levná. Doporučená cena činí 4 959 Kč. Tagy: logitechmyš

comments powered by Disqus