MSI uvádí první základní desku s novou síťovkou Killer E2500

Síťová karta určená pro hráče dává přednost hrám před ostatní internetovou aktivitou, aby vás netrápily lagy a další problémy.

Killer uvádí novou herní síťovou kartu E2500 a MSI s ní rovnou představilo první základní desku. Kromě her umí přiřadit vyšší prioritu také „důležitějším“ webovým stránkám z pohledu hráčů. Twitch stream tak dostane větší prioritu než stahování apod.

„Díky upravené technologii "detekce webových stránek", která rozpozná více jak 500 globálně populárních webů, u kterých The Killer™ E2500 prioritizuje provozy oblíbených aplikací a her. V praxi to znamená, že tato funkce dokáže upřednostnit např. streamované videa z populárních serverů, před provozem jiných stránek, stahováním přes p2p sítě, či různé aktualizace stahované na pozadí. Tato aplikace funguje automaticky…“

Vše funguje automaticky. Díky programu Killer Control Center si ale můžete chování upravit přesně podle svých představ. Třeba něco zakázat jen na Wi-Fi, dát větší prioritu svým oblíbeným stránkám a tak dále.

Nová deska se jmenuje Z170A Gaming M6. Co se týče výbavy, tak nabízí vše, co byste od MSI desky v této řadě mohli očekávat. Nabízí soket LGA 1151, podporu DDR4 s frekvencí 3600 MHz, Audio Boost 3, USB 3.1 Typ-C a dalšíTagy: MSIzákladní deska

comments powered by Disqus