MSI uvedlo na trh základní desku Z170A Krait Gaming v edici R6 Siege

Jste-li fanoušky herní série Tom Clancy's Rainbow Six a plánujete si pořídit nově vydaný díl s titulem Siege, určitě vás osloví základní deska MSI Z170A Krait Gaming přízviskem R6 Siege, založená na čipsetu Intel Z170.

Tato deska vznikla k příležitosti navázání spolupráce mezi MSI a Ubisoftem. K tomuto speciálnímu modelu získáte zdarma kopii hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Kromě patice LGA 1151 pro procesory Intel Skylake se dočkáme čtyř slotů DIMM pro paměti DDR4 s kapacitou až 64 GB, tří slotů PCI-Express 3.0 x16 pro grafické karty a dalších čtyř rozhraní PCIe x1 pro rozšiřující karty.

Pro připojení disků slouží SATA III. Nechybí ani vysokorychlostní rozhraní pro M.2 SSD. Deska disponuje také kvalitním audio kodekem systému Audio Boost 3.

Na zadním panelu desky najdeme čtyři porty USB 3.1, z nichž jsou dva druhé generace a jeden s konektorem typu C. Doplňuje je pak ještě čtveřice konektorů USB 2.0 a kombinovaný port PS/2 pro připojení klávesnice, síťový port, grafický výstup DVI a HDMI, pětici audio konektorů a optický S/PDIF.

Deska je formátu ATX s rozměry 30,5 × 23,5 cm a na trh by měla dorazit během pár dní. Její cena se bude pohybovat na hranici 4 000 Kč. Tato speciální edice pak bude v prodeji do 1. března příštího roku.Tagy: Z170A Krait GamingMSIzákladní deska

comments powered by Disqus