Nová aktualizace pro Xbox One udělá konzoli více sociální

Budete si moci založit vlastní klub, třeba pro hráče specifické hry a také hledat partu pro hraní podle celé řady nejrůznějších kritérií.

Microsoft představil další aktualizaci, na kterou se mohou majitelé Xbox One konzole těšit. Má za úkol rozšířit sociální a komunitní funkce. V Preview už by měla být dostupná. Jednou z novinek jsou Clubs. Můžete si vytvořit vlastní kluby či se přidat k existujícím. Úkolem klubů je shromažďovat hráče se stejnými herními zájmy a tak podobně. Kluby mohou být veřejné, soukromé či dokonce skryté.

U klubů nemají chybět ani bohaté možnosti pro administrátory, kteří budou moci klub různě nastavit a spravovat jeho členy. Všechny tyto funkce budou postupně dostupné také skrze Xbox aplikaci na počítačích a mobilních zařízeních.

Druhou velkou novinkou je Looking For Group (LFG). Pokud často nemáte s kým hrát, tak vám novinka pomůže najít další hráče. Můžete hledat skupinu, co používá mikrofon, mluví v rámci slušnosti a tak podobně. Můžete také hledat hráče pro získání specifického achievementu. Tagy: xbox oneherní konzole

comments powered by Disqus