Nově oznámená skříň od Lian Li má dvě tváře

Model PC-09 je rozdělen na dvě části. Ta větší je průhledná, můžete tak s podsvícením vystavit hlavní komponenty. Druhá slouží k ukrytí méně zajímavých částí počítače.

Čerstvě představená skříň Lian Li PC-09 zaujme na první pohled. Výrobce počítá s tím, že budete chtít své komponenty a podsvícení ukázat světu. Zároveň ale myslí na schování méně zajímavých částí, jako je zdroj nebo nutná kabeláž.

Skříň je tak rozdělena na dvě části. Do té větší umístíte základní desku, procesor, grafickou kartu a případně další chlazení. Menší část je celá zakrytá, sem přijde zdroj, disky a kabeláž. V průhledné části tak můžete vystavit jen to zajímavé.

PC-09 patří do kategorie Mid Tower s rozměry 35,4 x 48,2 x 46,5 centimetrů. Výrobce nepočítá s tím, že byste přidávali optickou mechaniku. Pro pevné disky je místa dostatek. Konkrétně 6 pozic velikosti 3,5“ a dvojice 2,5“. Maximální délka grafické karty může činit 29 centimetrů a výška procesoru s chladičem je omezena na 16 cm.

Součástí skříně je 5 ventilátorů o průměru 120 mm. Dva jsou ukryté v menší části skříně. Lian Li PC-09 se má začít prodávat v polovině června. Cena byla nasazena dost vysoko a to na 350 britských liber (asi 12 tisíc korun). Tagy: lian liskříň

comments powered by Disqus