Novinky ve firmware 3.00 Kenshin pro PS4

Připravovaný nový firmware pro konzoli PS4 od Sony se zaměřuje hlavně na spojení hráčů.

Hlavní novinkou je tak uvedení komunit, kdy každý komunitní profil bude obsahovat:

  • komunitní zeď (představte si zeď stránky na Facebooku)
  • oblast komunita právě hraje, jenž bude sloužit pro vyhledávání hráčů a připojení k jejich hře,
  • stránku členů komunity, neboli seznam všech, kteří ke komunitě patří.

Vylepšení se dočká funkce SHARE, díky které budeme nově moci sdílet 10sekundová videa přímo na Twitter. A přibude také YouTube Live, se kterou bude možné live streamování.

Události, další nová funkce, umožní hráčům objevovat, registrovat, účastnit se a sledovat herní události jak na PS4 ,tak i na aplikaci Playstation App. A pokud váš kamarád začne hrát hru, kterou nemáte a rádi byste se koukali, bude možné požádat kamaráda o sledování hry, což je vlastně takový soukromý stream.

S přáteli na PS4 se pojí možnost Oblíbené skupiny. Máte-li dlouhý seznam kamarádů, stačí si vaše nejoblíbenější přidat do skupiny a již nebudete muset listovat celým seznamem. Pro milovníky smajlíků nesmíme zapomenout zmínit přidání samolepek, neboli obrázků, které si budeme moct posílat ve zprávách místo textu.

Všechny členy PS Plus jistě potěší navýšení kapacity cloudového úložiště z 1 na 10 GB. Poslední novinkou je sekce “Co je nového“, která umožní zapojení v reálném čase a k tomu možnost živě komentovat aktivitu hráčů. Firmware 3.00 je ještě testován, datum vydání prozatím neznáme.

 Tagy: sonyplaystationps4updatefirmware

comments powered by Disqus