Novou Cooler Master myš snadno „převléknete“

Právě uvedený model MasterMouse Pro L má výměnnou horní část a také boční plošky. Můžete si tak vybrat, jaký povrch vám vyhovuje nejvíce. Nechybí ani podsvícení, software pro nastavení myši a vysoké DPI.

Cooler Master se v poslední době celkem rozjíždí. Nedávno tento výrobce představil dvě mechanické klávesnice a také novou řadu herních headsetů. Nyní se do party přidá také myš. MasterMouse Pro L je vytvořena, aby mohla poskytnout ideální úchop co nejvyššímu počtu hráčů.

V balení tak najdete dvě různě dlouhé vrchní části, které lze snadno vyměnit. Stejně tak si můžete přizpůsobit strany myši pomocí magneticky připevněných panelů. Opět jsou dva a každý má jiný povrch. Pro ty náročnější uživatele a navíc vybavené 3D tiskárnou plánuje výrobce zveřejnit zdrojové soubory, aby si každý mohl tyto vyměnitelné části vytisknout.

Myš je symetrická a to platí také pro postranní tlačítka. Leváci ji tak mohou používat stejně spolehlivě jako početnější skupina praváků. Senzor umí až 12 000 DPI. Myš má celkem tři zóny pro RGB podsvícení, které mohou svítit různými barvami a třeba vám říci, jaký máte zrovna aktivní profil.

Díky vnitřní paměti bude vaše nastavení cestovat s vámi a bude jedno, do kolika různých počítačů myš zapojíte. Vždy se bude chovat stejně.

Myš MasterMouse Pro L by se měla v obchodech ukázat každou chvíli. Evropská cena činí 60€ (zhruba 1600 Kč). Tagy: cooler mastermyš

comments powered by Disqus