Nový Alienware notebook probudíte pohledem

Výrobce aktualizoval své tři herní modely o nové GeForce grafiky, zmenšil rozměry a také do nejvyššího modelu přidal možnost snímání pohybů očí díky technologii Tobii.

Alienware je další výrobce, který se rozhodl krátce po představení nových GTX čipů pro jejich využití. Alienware 13, 15 a 17 všechny dostaly nové grafiky, výkonově podle velikosti. Alienware 13 nabídne GTX 1060, 15 má GTX 1070 a největší 17 dostala GTX 1080. Všechny notebooky mají také webkamery podporující Windows Hello pro přihlášení pohledem.

Výrobce se sice nikdy nesnažil přímo o nejtenčí herní stroje, ale společně s aktualizací grafiky své modely zmenšil. Všechny jsou minimálně o 20 % tenčí. 15,6“ a 17,3“ modely přinesou ještě podporu Nvidia G-Sync.

Alienware 17 si budete moci pořídit ve variantě s Tobii technologií, která umí přesně snímat, kam se díváte. U tohoto notebooku ale nebude užitečná pouze ve hrách. Notebook třeba vypne podsvícení klávesnice, pokud se nebudete dívat na displej, ukáže vám také, kam jste se při hraní dívali. Zajímavou funkcí je zapnutí notebooku (nebo probuzení ze spánku), pokud se podíváte na logo Alienware.

Zatím neznáme přesné specifikace aktualizovaných modelů, ani jejich doporučené ceny. Tagy: alienwaretobiinotebook

comments powered by Disqus