Nový desktop od Lenova připomíná krychli a je určený pro přenášení

IdeaCentre Y710 Cube nabídne stylovou bednu s úchytem pro hráče, kteří by občas rádi vyrazili na LAN party a nechtějí notebook. Také bylo představené nové All-in-one.

HP se svým Omen X není jediný, kdo představil celkem netradiční desktop. Novinka od Lenovo označovaná jako IdeaCentre Y710 Cube se inspirovalo u krychle a na vrchní části má držák pro snadný přenos. Počítač by měl vážit okolo 7,2 Kg.

Podle odhalených specifikací to vypadá, že bude v nabídce celá řada různých konfigurací. Ty nejvyšší nabídnou GeForce GTX 1080 a Intel Core i7. Dále také až 32 GB DDR4 operační paměti a až 256GB SSD v kombinaci s 2TB HDD. Síťovku dodá Killer.

Zajímavostí je také integrace přijímače pro Xbox One gamepad. K počítači jich připojíte klidně 8. Ideální pro velké lokální hraní. Y710 Cube se rovněž bude prodávat s volitelnou mechanickou klávesnicí a myší od Lenova.

Druhou novinkou je All-in-one, které vám ukáže, že lze i v tomto typu zařízení přinést herní výkon připravený třeba na virtuální realitu. Novinka se jmenuje IdeaCentre AIO Y910. Displej je 27“ s rozlišením 2560x1440 s extrémně tenkým rámečkem. Opět si budete moci vybrat z několika konfigurací, ta nejvyšší nabídne Core i7 a GTX 1080. Mají se ukázat také modely s Radeon grafikami.

Obě představené Lenovo novinky se začnou prodávat v říjnu, zatím neznáme ceny. Tagy: lenovodesktopall-in-one

comments powered by Disqus