Nový Predator notebook má lepší výbavu než většina desktopů

Pokud hledáte opravdu nekompromisní notebook, tak Acer právě jeden takový představil. Má 21“ displej, který je navíc prohnutý a snímá pohyby očí. Dále také dvakrát GTX 1080.

Acer boří hranice a posouvá dosavadní strop, co se týče velikosti displejů u notebooků. Nově odhalený Predator 21 X má uhlopříčku 21“ a navíc je displej prohnutý. Jedná se o IPS panel s rozlišením 2560 x 1080 pixelů, technologií Nvidia G-Sync a také snímáním pohybů oči od Tobii.

Notebook dále obsahuje zatím nespecifikovaný model Intel Core i7 z aktuální nové generace Kaby Lake. DDR4 operační paměti má být až 64 GB. Grafického výkonu bude hromada a to díky už zmiňované dvojici GTX 1080 ve SLI. Notebook má mít dále čtveřici SSD disků a jeden tradiční HDD. Acer ale zatím neupřesnil, jak to bude s kapacitami. O chlazení se má starat nový systém s celkem pěti ventilátory. Jeden ventilátor je umístěn za průhledným sklem nad vypínacím tlačítkem a je modře podsvícený.

Predator 21 X potěší také milovníky mechanických klávesnic, používá navíc známé spínače od Cherry MX. Přesný typ spínačů ještě nebyl odhalen, kromě toho je klávesnice vybavena RGB podsvícením a každou klávesu si lze nastavit samostatně. Na pravé straně se nachází ještě membránový numerický blok. Také zde si výrobce připravil vychytávku, můžete ho vyklopit a používat Precision touchpad, který je umístěn na spodní straně numerického bloku. Váhu novinky při přenášení dost pocítíte, činí totiž 8 kilogramů. 

 Tagy: acerpredatornotebook

comments powered by Disqus