PlayStation hry si zahrajeme na PC, DualShock 4 dostane adaptér

Sony oznámilo dostupnost streamovací služby PlayStation Now pro počítače, ale pouze pro vybrané země. Ovladač budete moci s adaptérem připojit bezdrátově.

Lákají vás některé PlayStation 3 exkluzivní hry? Nově si je půjde zahrát bez nutnosti kupovat konzoli. Sony svoji streamovací službu PlayStation Now otevře také pro počítače. Ke spuštění má dojít nejdříve ve Velké Británii, Belgii a Holandsku. Později se dočkají také další země. Můžeme jen doufat, že Sony nezapomene na Českou republiku.

Knihovna PS Now nabízí aktuálně něco málo přes 400 her. Mezi nimi najdete třeba The Last of Us, Uncharted nebo God of War. Všechny hry najdete na oficiálním webu. K dispozici je trial na týden, pak je třeba předplatné. Měsíčně služba stojí 20 dolarů, případně 45 dolarů na tři měsíce.

Pro streamování je vyžadováno připojení alespoň 5 Mbps a procesor Intel Core i3, 2 GB RAM a Windows 7. DualShock 4 ovladač už nebudete muset připojovat USB kabelem, pokud si koupíte nový adaptér. Ten dostal cenovku 25 dolarů, což je stejně, kolik stojí ten pro Xbox One. Tagy: Sonyplaystationplaystation nowstreamování her

comments powered by Disqus