Počítač HAL3000 Paladin je „hrubá síla pro náročné“

Český HAL3000 po delší době uvádí opravdu výkonný herní kousek, navíc v elegantní bílé skříni. O výkon se vám postará Intel Core i7 a grafika GTX 1070.

Přišel vám výkon dřívějších HAL3000 sestav nedostatečný pro vaše potřeby? Novinka Paladin to napraví. Komponenty výrobce usadil do elegantní bílé skříně od NZXT. Jako procesor byl zvolen Intel Core i7-6800K, grafický výkon obstará GeForce GTX 1070 FTW od EVGA a RAM je zde rovnou 32 GB typu DDR4. Potěší SSD s velkou kapacitou a sekundární disk na data z edice WD Red. Kompletní specifikace najdete tradičně v tabulce níže.

Sestava byla navržena Filipem Hlobilem, známým IT blogerem a konzultantem, působícím pod nickem „Makaan“. Díky zkušenostem, každodenní komunikaci a zpětné vazbě hráčů a streamerů, je sestava HAL3000 Paladin vyladěna v každém detailu. Mezi přednosti sestavy tak patří, mimo vysokého výkonu, velmi tichý chod a volba výhradně vysoce spolehlivých komponent.

HAL3000 na sestavu tradičně poskytuje svůj 3letý bezstarostný servis. Vysoký výkon se podepsal na ceně. Doporučená koncová cenovka činí 59 990 Kč.

   Tagy: HAL3000desktop

comments powered by Disqus