Podsvícení dorazilo už i mezi SSD disky

Výrobce operačních paměti Avexir by rád nabídl také podsvícená SSD a odstartoval kampaň na Indiegogo. Nelíbí se vám nudný vzhled všech ostatních SSD? Novinka bude právě pro vás.

Avexir se zatím zaměřuje hlavně na výrobu operačních pamětí. Jejich lákadlem je hlavně podsvícení a začátkem roku byly například představeny moduly, kde plazmové trubice zajištovaly efekt blesků.

Podsvícení má být také primární odlišností Avexir SSD od všech ostatních. K dispozici bude bílé, zelené, oranžové, modré a červené. Kromě loga výrobce svítí také 3 strany disku s výjimkou té s porty. Co se týče rychlosti, tak výrobce rovnou ukázal výsledky z programu CrystalDiskMark.

Trošku překvapivě byla odstartována kampaň na Indiegogo, kde mohou zájemci přispět vybranou částku a rovnou si tak „předobjednat“ samostatný disk v kombinaci s DDR4 modulem. 120GB SSD + 2x 4GB DDR4 vyjde na 135$ (asi 3300 Kč).

Účelem kampaně je spíše otestovat zájem o podsvícené disky, než sehnat finance na jejich výrobu. Tagy: SSDAvexirpodsvícení

comments powered by Disqus