Prodigy je nová herní řada od Logitech

Proč jsme od Logitech dlouho neměli velké novinky? Protože se chystala celá herní řada. Zatím nabídne dvojici herních myši, klávesnici a headset. Prodávat se má tento měsíc.

Logitech patří mezi velké hráče v oblasti gaming hardwaru, poslední měsíce jsme se ale moc novinek nedočkali a teprve nedávno byla odhalena myš Pro G. Výrobce totiž kuchtil celou novou řadu nazvanou Prodigy.

Nová myš Logitech G403 Prodigy by podle názvu mohla působit jako přímí nástupce skvělé G402, není tomu ale tak. Myš má standardní počet tlačítek, pogumované obě strany a také senzor PMW3366 s možností snímání až 12 000 DPI. Vše si samozřejmě opět nastavíte skrze Logitech Gaming software. Myš dále disponuje RGB podsvícením a 10gramovým závažím, které vám lehce dovolí upravit váhu myši.

Pokud nemáte rádi kabely, můžete sáhnout po modelu G403 Prodigy Wireless. Bude stát více a výrobce slibuje špičkovou odezvu při hraní. Myš používá stejnou technologii jako vlajkový model G900, v balení dostanete také kabel, kterým půjde myš rovněž připojit.

Další z novinek je klávesnice G213 Prodigy RGB. Jak už prozrazuje název, nabídne RGB podsvícení a jeho nastavení skrze software. Nenastavíte si jednotlivé klávesy, ale k dispozici bude pět samostatných zón, které mohou svítit jinak. Samozřejmě nechybí ani nejdůraznější světelné efekty.

Klávesnice má přežít polití tekutinou, nabízí opěrku pro dlaně a také dedikované multimediální klávesy. Snadno tak můžete stopnout hudbu, změnit hlasitost a tak podobně.

Zatím poslední z Prodigy řady je headset G231, který designově připomíná své dražší předchůdce. Měniče mají průměr 40 mm a Logitech kromě kvality zvuku vyzdvihuje také pohodlnost headsetu při nošení. Připojíte ho k PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mikrofon lze snadno zaklapnout, pokud ho zrovna nepotřebujete. Na kabelu je potom ovládání, které vám dovolí mikrofon deaktivovat a nastavit si hlasitost zvuku.

Novinky by měly do České republiky dorazit koncem září. Myš Logitech G403 Prodigy přijde na 1890 Kč, případně 3290 Kč, pokud budete chtít bezdrátovou variantu. Klávesnice G213 dostala cenovku 2109 Kč a konečně nový headset G231 bude stát 1590 Kč. Tagy: logitechklávesnicemyšheadsetProdigy

comments powered by Disqus