Rail Gun dovolí ovládat hry třeba skutečnou zbraní

Na Kickstarteru se objevila zajímavá novinka pro všechny hráče stříleček. Stačí vlastnit zbraň pro Airsoft či nějakou jinou.

Míření myší při střílení ve hrách je fajn, proč ale nezajít ještě dál? Přesně takový nápad dostali tvůrci projektu Rail Gun, který právě běží na Kickstarteru. Stačí, pokud máte nějaký typ zbraně, třeba pro Airsoft (i když by asi stačil i kus dřeva a představivost). Zařízení se skládá z několika částí, které jsou určené právě pro přidělání na zbraň.

Tato dodatečná elektronika zajistí snímání pohybu zbraně, střelbu a další ovládání. Stránka na Kickstarteru ukazuje také snadné připevnění těchto částí ke zbrani. Rail Gun dále slibuje snadnou konfiguraci, výdrž až 9 hodin hraní či podporu všech hlavních stříleček současnosti.

Tvůrci mají dokonce patent na „Fast Rotation“, díky které můžete herní postavu intuitivně otočit o 180 či 360 stupňů, aniž byste se museli točit vy sami. Ve spojení s dodatečným adaptérem má být Rail Gun fungovat také na konzolích.

Základní cena je stanovena na 199$ (asi 5000 Kč), pro včasné zájemce jsou k dispozici levnější varianty v omezené míře. Projekt zatím získal zhruba čtvrtinu z požadované částky a do konce zbývá ještě 20 dnů. Tagy: zajímavostiKickstarter

comments powered by Disqus