SteelSeries představuje ideální myš pro hráče MOBA a MMO her

Rival 500 má hromadu tlačítek, výrobce ale zvolil trošku jiný přístup při jejich návrhu. Zvlášť tlačítka určená pro palec jsou dost odlišná od konkurence.

SteelSeries rozšiřuje řadu Rival myší, právě představený model Rival 500 cílí na hráče MOBA a MMO her a vůbec každého, komu standardní počet tlačítek u myši nesedí. Novinka vám nabídne celkem devět extra tlačítek, pokud nepočítáme dvě hlavní a tlačítko na přepínání DPI (na které se jinak blbě dosahuje), k tomu si ještě můžete přičíst všesměrové kolečko.

Postranní tlačítka pro palec jsou ale u Rival 500 vyvedená dost odlišně, než jsme zatím mohli vidět u podobných myší. Prostor v jejich středu tlačítko není, takže si máte kam „odložit“ palec, když zrovna nepotřebujete používat tato tlačítka. Kromě toho jsou navržena, aby šla stisknout pomocí naklonění palce. Výrobce navíc na myš umístil mechanický přepínač na deaktivaci právě těchto šesti tlačítek na straně.

Stejně jako dražší Rival 700, také novinka nabízí nastavitelné vibrace, které mohou reagovat na různé herní události. Jako senzor je použit PixArt PWM3360, to tedy znamená až 16 000 DPI. Rival 500 samozřejmě nabízí RGB podsvícení, přizpůsobení skrze SteelSeries software či uložení nastavení přímo v paměti myši.

Evropská cena SteelSeries Rival 500 činí 90€, v přepočtu tedy asi 2500 Kč. Měla by se začít prodávat v nejbližší době. 



Tagy: steelseriesmyš

comments powered by Disqus