Suora je nová mechanická klávesnice od Roccat

Provedení novinky je přesně na míru hráčům, kteří nechtějí hromadu překážejících vychytávek a vymožeností. Najdete zde jen to nejnutnější, dokonce chybí vrchní kryt.

Roccat se s novou mechanickou klávesnicí soustředí na to důležité a bonusové možnosti a funkce prakticky vynechal. Suora přinese standardní rozložení, mechanické spínače a design bez vrchního krytu (frame-less), aby klávesy pořádně vynikly. Spínače mají vydržet 50 milionů stisků, výrobce ale neoznámil, o jaké se jedná.

Výbavově jde jinak o klasiku. Nechybí anti-ghosting, 1000Hz polling rate či klávesa na deaktivaci Windows klávesy, abyste v zápalu hraní omylem nepřepínali do systému. Suora obsahuje také šestici programovatelných kláves umístěných nad šipkami.

Nechybí ani podsvícení, je ale pouze modré. Vybrat si lze dýchací efekt a 11 úrovní jasu. Stejně jako další Roccat produkty, i pro nastavení Suora poslouží Swarm aplikace.

Datum uvedení do prodeje bylo stanoveno na červenec a Evropská cena činí 100€ (asi 2600 Kč). Tagy: ROCCATmechanická klávesnice

comments powered by Disqus